Návrh řešení Vám byl odeslán na zadaný e-mail.

Zadat další požadavek

Váš požadavek jsme obdrželi a právě jej vyřizujeme.
Řešení obdržíte na zadaný e-mail.

Zadat další požadavek

Vyplňte prosím tento formulář
do 30 minut vám navrhneme řešení!

Řešení extrémně urgentních mezinárodních přeprav pro firmy

Extrémně urgentní firemní přepravy

Next Flight Out

Opravdu to hoří? Zajistíme okamžitě nejbližší volný let a zařídíme přepravu Vaší zásilky na letiště spolu s přednostním odbavením zásilky na letišti. S námi se nemusíte bát, že se spálíte. Nejbližším vhodným letem na letiště určení nebo přímo do dveří k příjemci.

Chcete vědět více o službě next flight out?

Vhodné pro zásilky přepravované letecky na delší vzdálenosti, kdy přeprava po zemi již časově nepostačuje. V rámci této služby máme garanci nejbližšího vhodného letu u různých leteckých společností. Jako názornou ukázku si prohlédněte případovou studii letecké nákladní přepravy včetně doručení či případovou studii letecké přepravy v kombinaci s nákladní přepravou s jinými parametry.

On Board Courier

Vhodné pro menší balíky, které potřebují dohled a musí být předány přímo do rukou adresáta? Zajistíme pro Vás službu kurýra, který přímo s Vaší zásilkou vycestuje a po přistání osobně přepraví přímo na místo určení a odevzdá do rukou příjemce.

Chcete vědět více o službě onboard kurýra?

Slouží pro vykrytí nejakutnější potřeby, kdy se pod dohledem kurýra přepravuje jen to nejnutnější množství. Je zde určité omezení stran rozměru a váhy balík, protože zásilka je knihována jako zavazadlo s možností příplatku za nadváhu. Samozřejmostí je asistence našeho kurýra, dohled nad zásilkou po celou dobu letu, proclení a předání. Jako názornou ukázku si prohlédněte případovou studii mezinárodní kurýrní služby.

Charter

Přepravu zásilek do zahraničí zajišťujeme také pomocí charterových letů. Zásilky, pro které jsou běžné systémy spojení nevyhovující, jsou v extrémních případech přepravovány charterovým letem. Postaráme se o zajištění letadla spolu s expresním vyzvednutí v místě odeslání a dodáním v místě určení. Přednostní odbavení na letišti je samozřejmostí.

Chcete vědět více o službě charter?

Používá se pro krajní řešení extrémně urgentních zásilek, které nesnesou odkladu. Využití najde tam, kde vzhledem k časovým parametrům není možné využít pozemní přepravu nebo běžný komerční let. Řešení je vždy šité na míru dle časového parametru. Dostanete od nás konkrétní cenovou nabídku zohledňující aktuální dostupnost letadel. Stejně jako u ostatních přeprav je samozřejmostí vyzvednutí a doručení mimo pracovní dobu. Jako názornou ukázku si prohlédněte případovou studii charterové přepravy zboží pro firmy.

Express Truck

Potřebujete rychle přepravit velké náklady po Evropě? To pro nás není žádný problém. Jedna z námi poskytovaných služeb je expresní nákladní přeprava. Dedikované vozidlo se dvěma řidiči doručí Vaší zásilku na čas a přímo do skladu příjemce.

Chcete vědět více o službě express truck?

Zpravidla nejekonomičtější druh expresní přepravy po kontinentální Evropě. Na výběr je dle velikosti zásilky použití dodávkového vozu, kamionu či přeprava osobními auty. Řešení vhodné pro ty, kteří hledají ekonomickou přepravu od drobných balíků až po objemnou přepravu, převážně na krátké vzdálenosti (čas dodání do 24h). Jako názornou ukázku si prohlédněte případovou studii expresní mezinárodní přepravy zásilek kamionovou dopravou.

Cena u všech expresních služeb Vám bude sdělena v návrhu řešení. Tato poptávka je nezávazná, proto se nebojte se nám ozvat.

© Copyright 2012 BDP Wakestone s.r.o.   |   mobilní verze | klasická verze
BDP-WAKESTONE s.r.o., Laglerové 1075/4, 161 00 Praha 6, Česká Republika, IČ: 27248241, DIČ: CZ27248241
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C., vložka 107487